PL  |   EN
      

Business party

Jeżeli pragną Państwo zorganizować niezapomniane spotkanie biznesowe, firmową imprezę, przyjęcie okolicznościowe lub po prostu zintegrować się z kolegami z pracy – Mardi Gras jest wymarzonym miejscem do tego!

Do każdego wydarzenia, które organizujemy podchodzimy indywidualnie i gwarantujemy najbardziej oryginalne pomysły, a wszystko to aby scalić ze sobą klimat nowoczesnych spotkań biznesowych oraz klubowego grania, które stworzą niepowtarzalną mieszankę biznesowego stylu w połączeniu z muzyką.

Bezustannie staramy się aby całokształt takich elementów jak: wyselekcjonowana i dobrana do gustu muzyka, szeroki wybór alkoholi, jak i młody i energiczny personel nie tylko sprostał, ale wręcz przerósł Państwa oczekiwania.

 

Możemy poszczycić się:

  • dużym przestronny parkietem,
  • vip roomem, który jest w stanie pomieścić 25 osób,
  • salką kinową przeznaczoną zarówno do śledzenia wydarzeń sportowych, jak i rozrywkowych,
  • 8 telewizorami LCD

 

Klub jest w stanie pomieścić do 350 osób. W zależności od zapotrzebowania, lokal można wynająć w całości lub tylko jego część. Istnieje również możliwość rezerwacji poszczególnych sal z cateringiem na życzenie Klienta.

Jeżeli są Państwo zainteresowani i chcą otrzymać kompleksową wycenę planowanej imprezy oraz menu prosimy o kontakt pod poniższym numerem telefonu lub mail Sylwia Majnusz 600 086 465 sylwiamajnusz@silviahotel.pl

Video