PL  |   EN
      

Kalendarz

Rehabili dancehall ON TOUR/ Pozyton Sound/ 15.11.2019

REHABILIDANCEHALL vol. 13

Kolejny rok niezapomnianych przygód muzycznych za nami - z nową energią, doświadczeniem i świeżymi pomysłami jesteśmy gotowi opanować Wasze serca!

Nasze koncerty to muzyczna przygoda, która zaraża pozytywnym przekazem wszystkich, zarówno na scenie, jak i na co dzień. We współpracy z Artystami ze Śląska i Zagłębia udało nam się stworzyć imprezę o niepowtarzalnym klimacie, o której słyszeli fani muzyki klubowej w całej Polsce.

"DANCEHALL, REGGAE, FUNKY, MUZYKA KLUBOWA, HIP HOP, SKA"

Muzyczna mikstura, od słodkiego reggae po klubowe brzmienia dancehall’u z elementami pozytywnego ska i basowej eksplozji muzyki elektronicznej sprawia, że z parkietu do rana nie schodzi nikt. Nasza twórczość jest mocno inspirowana muzyką jamajską, ale jesteśmy otwarci również na inne gatunki i kochamy czerpać z ich brzmień. W poszukiwaniu idealnej kompozycji sięgamy po to, co najlepsze, łącząc wszystko w pełne zwrotów akcji show, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

"ALBO GRUBO, ALBO GRUBO"

To idea przyświecająca każdemu występowi - mały klub w Praszce, duża scena w Wodzisławiu Śląskim czy Soundsystem Stage na Reggaelandzie - dajemy z siebie zawsze 150%, gwarantując każdemu niezapomnianą zabawę i nie pozwalając nawet na chwilę wytchnienia.

Przygotujcie się na dawkę pozytywnej energii, niezapomniane show, mieszankę klasyki z najbardziej
odjechanymi nowościami i przede wszystkim grubą zabawę do białego rana!

-----------------------------------------------

► 15.11.2019
► Klub MARDI GRAS
► start 22:00
► wstęp 15zł

Rehabili dancehall ON TOUR/ Pozyton Sound/ 15.11.2019

Video